facebook

Real Madryt kontra FC Barcelona

Słynne EL CLÁSICO w niedzielę 20 marca w ELEVEN SPORTS 1

 

W niedzielę 20 marca ELEVEN SPORTS pokaże starcie potęg LaLiga Santander, w którym Real Madryt zmierzy się z FC Barceloną. El Clásico, czyli najważniejszy ligowy mecz świata z udziałem wielkich gwiazd futbolu, będzie miało duży wpływ na losy walki o mistrzostwo Hiszpanii.

 

Transmisja w Eleven Sports 1 rozpocznie się o 20:55, ale studio meczowe wystartuje już o 19:00 w Eleven Sports 1 i na fanpage’u ELEVEN SPORTS na Facebooku. Jego atrakcjami będą gorące relacje z Estadio Santiago Bernabéu, a także wywiady z obecnymi i byłymi zawodnikami oraz trenerami obu klubów m.in. Danim Alvesem, Carlo Ancelottim, Carlesem Rexachem i Casemiro.
W atmosferę widowiska wprowadzą widzów obecni na Estadio Santiago Bernabéu Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Gazda i Piotr Urban. W programie nie zabraknie materiałów specjalnych, ciekawostek i rozmów dziennikarzy stacji z obecnymi i byłymi gwiazdami futbolu, takimi jak Dani Alves, Carles Rexach, Casemiro, Memphis Depay czy Miquel Soler.

 

Po ostatnim gwizdku sędziego stacja zaprosi kibiców na dalszą część studia z analizami ekspertów i wypowiedziami bohaterów meczu. Pięciogodzinna transmisja zakończy się około północy. Wydarzenia wieczoru zostaną podsumowane w magazynie Eleven Gol Live.


El Clásico w Eleven Sports 1:
niedziela, 19 marca:
godz. 19:00 – 20:55 studio (na żywo, również Facebook Live)
na Estadio Santiago Bernabéu: Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Gazda, Piotr Urban
godz. 20:55 – 22:55 Real Madryt – FC Barcelona (na żywo), transmisja również w 4K
komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
godz. 23:00 – 00:00 studio (na żywo)
godz. 00:00 – 01:00 Eleven Gol Live – magazyn