facebook

siedem meczów piątej rundy na żywo!

We wtorek, środę i czwartek tylko w ELEVEN SPORTS będzie można obejrzeć na żywo siedem meczów piątej rundy prestiżowego Pucharu Anglii, z udziałem znanych brytyjskich zespołów, m.in. Manchesteru United, Manchesteru City i Chelsea FC. O awans do ćwierćfinału powalczą także drużyny, w których ważne role odgrywają Polacy.

 

Ekipę Czerwonych Diabłów we wtorek czeka trudne zadanie, bo chociaż w spotkaniu z West Hamem United będzie faworytem, to ich rywal w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze, dzięki czemu utrzymuje się blisko ścisłej ligowej czołówki. Broniący bramki Młotów Łukasz Fabiański na legendarnym Old Trafford zmierzy się z takimi piłkarzami jak doświadczony Edinson Cavani czy utalentowany Marcus Rashford.

 

W środę i w czwartek o awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii będą walczyć zespoły innych polskich zawodników. Michał Karbownik i Jakub Moder czekają na debiut w barwach swojej nowej drużyny, Brighton&Hove Albion, która zmierzy się z Evertonem FC. Jan Bednarek i jego Southampton FC w meczu przeciwko Wolverhampton Wanderers postarają przełamać się po ostatnich niepowodzeniach w lidze. Z kolei świetnie spisujący się w tym sezonie Michał Helik powinien znaleźć się w wyjściowej jedenastce Barnsley FC w konfrontacji z Chelsea FC. Czy jego drużyna sprawi sensację i wyeliminuje jednego z faworytów rozgrywek?

 

wtorek, 9 lutego

Burnley FC – AFC Bournemouth, godz. 18:25, Eleven Sports 1

Manchester United – West Ham United (Łukasz Fabiański), godz. 20:25, Eleven Sports 1 

 

środa, 10 lutego

Swansea City – Manchester City, godz. 18:25, Eleven Sports 1 

Leicester City – Brighton&Hove Albion (Michał Karbownik, Jakub Moder), godz. 20:25, Eleven Sports 1

Everton FC – Tottenham Hotspur, godz. 21:10, Eleven Sports 2

 

czwartek, 10 lutego

Wolverhampton Wanderers – Southampton FC (Jan Bednarek), godz. 18:25, Eleven Sports 1

Barnsley FC (Michał Helik) – Chelsea FC, godz. 20:55, Eleven Sports 1

 

Kanały Eleven Sports w naszej sieci dostępne są na pozycjach 30-32.