Dołącz do naszego zespołu!

Firma TEL-KAB Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje osób na stanowisko:

Instalator sieci światłowodowych

Zakres obowiązków:

  • budowa sieci światłowodowych FTTH,
  • budowa przyłączy, przewierty, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek itp.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich, szczególnie w pracach z zakresu światłowodów,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • konieczne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy przesyłać na rekrutacja2017@telkab.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu 22 415 00 00 wew. 3.

*** W razie zauważonych braków programowych w TV cyfrowej zalecamy przywrócenie dekodera / telewizora do ustawień fabrycznych i ponowne wyszukanie kanałów. Więcej informacji w aktualnościach - komunikat techniczny. Za utrudnienia przepraszamy. ***