facebook

Nowe przetargi

Urząd Miasta Pruszkowa rozpisał kolejny przetarg. Inwestycja ma zostać zrealizowana na terenie Żbikowa - mowa o ulicy Wróbla. Magistrat planuje przeprowadzić w tamtym rejonie budowę drogi gminnej, wodociągu oraz kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy.

 

Jeżeli przetarg zostanie rozstrzygnięty, potencjalny wykonawca będzie miał za zadanie: budowę drogi z kostki brukowej oraz utwardzonych poboczy, budowę kanalizacji deszczowej, studni chłonnej i deszczowej oraz sieci wodociągowej. Zaplanowano także instalację oświetlenia drogowego.

 

Otwarcie ofert przetargowych zaplanowano na 6. kwietnia, wtedy poznamy dokładny koszt projektu. Potencjalny wykonawca natomiast rozpocznie pracę z dniem podpisania umowy. Według założeń inwestycja ma zostać oddana do końca września tego roku.

 

Miasto rozpisało także przetarg na budowę wodociągu oraz kanalizacji sanitarnej w ciągu ulic Zdziarskiej i Słonecznej. Otwarcie ofert zaplanowano na 4 kwietnia.

Jeżeli uda się rozstrzygnąć postępowanie, wykonawca będzie miał czas na realizację inwestycji do końca listopada tego roku.

 

artykuł redakcji serwisu informacyjnego "Panorama - Informacje z Regionu"

chcesz zgłosić nam interesujący temat? Napisz do nas: redakcja@telkab.pl

 

*** Informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym w kraju Biuro Obsługi Abonenta i Kasa są nieczynne do odwołania. Jednocześnie zachęcamy Państwa do załatwiana wszelkich spraw zdalnie - płatności prosimy dokonywać na indywidualny numer konta wskazany na umowie i fakturze, saldo i rachunki można sprawdzić w Elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta eBOA, zamówienie usług / aktywacja pakietów / podpisywanie umów odbywa się telefonicznie: 22 415 09 12, zgłoszenia techniczne są przyjmowane na infolinii: 22 415 00 00 wew. 3. Za utrudnienia przepraszamy. ***