facebook

Kolejne masowe imprezy zostają odwoływane ze względu na pandemię koronawirusa. Już dzisiaj wiemy, że Juwenalia Warszawskie, w których skład wchodzą wydarzenia większości uniwersytetów w stolicy się nie odbędą. Światowi artyści natomiast nie odwołują swoich koncertów na największych festiwalach, również polskich.


Dni Pruszkowa, to zdecydowanie jedna z największych imprez masowych w naszym regionie, w trakcie której oprócz koncertów można wziąć udział w wielu atrakcjach towarzyszących. Między innymi przy namiocie Telewizji Kablowej Tel-Kab, która rokrocznie oferuje ciekawe zabawy dla najmłodszych.


Chociaż w kalendarzu miejskich imprez nie widnieje jeszcze data Dni Pruszkowa, to tradycyjnie miałyby się odbyć pod koniec maja. Dlatego zapytaliśmy Zastępcę Prezydenta Miasta Pruszkowa Beatę Czyżewską o możliwość przełożenia imprezy.


Redakcja: Pani prezydent jak w tym momencie przedstawia się sytuacja związana z Dniami Pruszkowa 2020?


Beata Czyżewska: Cały czas kontrolujemy sytuację, sytuacja też nie jest w 100% zależna od nas, jeżeli Dni Pruszkowa będą mogły się odbyć w planowanym przez nas terminie, to dokonamy wszelkich starań, a by tak się stało. Pamiętajmy również o umowach z artystami, obecnie jesteśmy w trakcie ich sprawdzania. Chcemy się przygotować na każdą możliwość, a nie ukrywam, że zależy nam, aby na imprezie pojawili się wszyscy zakontraktowani artyści.

 

Niestety nie zdradzono nam kto zagra dla pruszkowskiej publiki w tym roku.

 

artykuł redakcji serwisu informacyjnego "Panorama - Informacje z Regionu"

chcesz zgłosić nam interesujący temat? Napisz do nas: redakcja@telkab.pl