facebook

Kim jesteśmy?

Jesteśmy lokalną Telewizją Kablową, docierającą do domów, firm i instytucji na terenie Pruszkowa, Piastowa, Brwinowa i Warszawy. W naszej ofercie znajdują się szeroko rozumiane usługi telekomunikacyjne, m.in.: 

TEL-KAB jako lokalne medium telewizyjne:

Wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje w naszym regionie zapraszamy na nasz kanał TEL-KAB HD – jedyny kanał lokalny w powiecie pruszkowskim! Wydajemy serwis informacyjny „Panorama Pruszkowska” z wiadomościami z Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa i okolic. Poruszamy tematy istotne dla lokalnej społeczności, retransmitujemy uroczystości oraz wydarzenia lokalne i kulturalne. Można nas oglądać na kanale 13, wybrane materiały są również dostępne na Facebooku oraz na naszym kanale YouTube.

Mamy przyjemność obejmować patronatem medialnym działalność kulturalną, społeczną i sportową wielu instytucji, wśród których znajdują się między innymi: Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, Muzeum Dulag 121, Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” w Pruszkowie,  Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie, Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt, Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”, Klub Honorowych dawców Krwi "Serce Pruszkowa", ZNICZ Pruszków, PKS Piastovia ZAP Piastów, Elektrobud-Investment ZB Pruszków, Panattoni Lider Pruszków i wiele innych.

Nowe wydanie „Panoramy Pruszkowskiej” można obejrzeć w każdą sobotę o godzinie 9.00, a powtórki cztery razy dziennie do piątku włącznie (9:00, 13:00, 17:30, 22:00).

Jaka jest nasza historia?

Dzięki istnieniu na rynku już od 1986 możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem branżowym i zakorzenionymi tradycjami. To co nas odróżnia od innych to m.in. fakt, że firma od początku posiada jednolitą i niezmienną strukturę właścicielską, dzięki czemu mamy tak wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i są z nami od wielu lat. 

Początkowo w naszej ofercie znajdowała się tylko telewizja analogowa, jednak idąc z duchem czasu rozwijaliśmy wachlarz usług o kolejne propozycje. W 2000 roku wprowadziliśmy do sprzedaży Internet w technologii DOCSIS 1.0, posiadając na start prędkość 64 / 16 Kb/s. Dla porównania dziś przy wykorzystaniu technologi FTTH posiadamy prędkości nawet do 1 G / 100 Mb/s.

W 2007 roku wzbogaciliśmy ofertę o Telewizję Cyfrową, a jej propozycje kanałowe rozwijamy po dziś dzień, tak żeby zadowolić najbardziej wymagających odbiorców. W ramach poszerzenia oferty telewizyjnej planujemy wprowadzenie usługi IP TV oraz uruchomienie platformy telewizji mobilnej. Od kilku lat można zamówić u nas również Telefon Stacjonarny bazujący na protokole VoiP czy skonfigurować odpowiednią dla siebie paczkę usług z atrakcyjnymi rabatami.

Co nas odróżnia od konkurencji?

Przede wszystkim przychylne i „niekorporacyjne” podejście do Klienta. Nasza praca - doskonalenie technologii usług, tworzenie przyjaznych mechanizmów sprzedażowych aż wreszcie zadowolenie Klientów są naszą pasją. Czynniki takie jak m.in.:  niezmienna struktura właścicielska firmy, zgrany i zaangażowany zespół pracowniczy, dbanie o konkurencyjność oferty przy zachowaniu wysokich standardów świadczonych usług sprawiają, że jesteśmy dobrym kandydatem na Twojego operatora :)

Jak się rozwijamy?

W ostatnich latach naszej działalności wprowadziliśmy wiele rozwojowych zmian, między innymi:

  • stale modernizujemy infrastrykturę w budynkach, które obejmuje nasza sieć, dzięki temu możemy oferować naszym Klientom usługi w technologii FTTH "Światłowód do mieszkania" i IP TV
  • wprowadziliśmy możliwość zamawiania usług on-line 
  • uelastyczniliśmy godziny wykonywania montaży usług, tak aby mogły się odbywać również wieczorem
  • założyliśmy fanpage na Facebooku aby na bieżąco być w kontakcie z naszymi odbiorcami
  • regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju imprezach lokalnych (m.in Dni Pruszkowa, Dni Piastowa, Dni Brwinowa, WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz)
  • uruchomiliśmy panel pomocy, za pośrednictwem którego łatwo samodzielnie rozwiązać problem techniczny
  • podłączyliśmy nowe lokalizacje - Brwinów, Piastów, Warszawę Ursus, planując dalszą ekspansję
  • wprowadziliśmy do oferty usługi opieki medycznej LUXMED

Zaufało nam ponad 500 firm i instytucji m.in: 

Gmina Miasto Pruszków 
Powiat Pruszkowski
Straż Miejska Pruszków
Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska"
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
MKS ZNICZ
Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera SPZOZ
Państwowa Szkoła Muzyczna I ST. im. Witolda Lutosławskiego
PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚW. KAZIMIERZA
Powiatowa Biblioteka Publiczna
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Powiatowy Urząd Pracy
Gimnazjum nr.1 w Pruszkowie
Hrubieszowska Telewizja Kablowa
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Młodzieżowy Dom Kultury
Agencja Nieruchomości PARTNER
Celowa Spółka Inwestycyjna
"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska - Zdrowie" Sp. z o.o.
"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls" Sp. z o.o.
CITY PL NIERUCHOMOŚCI
DP Polska S.A.
EBB Nieruchomości
Elnet - Plus s.c.
Pizzeria "Da Grasso"
Global Solution Group Sp. z o.o.
Jaworscy Nieruchomości
EURO - DELIKATESY
KUBIAK NIERUCHOMOŚCI
Agencja Reklamowa Logo s.c.