facebook

One World Together At Home

W nocy z 18 na 19 kwietnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla całego świata. Mowa koncercie „Jeden Świat” #TogetherAtHome - transmisja odbędzie się w Internecie oraz na antenie CANAL+ (210) - z tej okazji w naszej sieci odkodujemy wieczorne pasmo.


W organizację One World Together at Home, włączył się ruch Global Citizen - światowa organizacja działająca przeciw biedzie absolutnej - oraz WHO i Pepsi. Jak informują organizatorzy, przedsięwzięcie ma na celu podziękowanie służbom medycznym za często nierówną walkę z pandemią koronawirusa i zaapelować o wsparcie Funduszu Solidarnościowego Światowej Organizacji Zdrowia.

 

Kto wystąpi podczas ogólnoświatowego koncertu?


Całość poprowadzą znani prowadzący amerykańskich programów „late show” - Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel oraz Stephen Colbert. Mimo wszystko jeszcze większy zachwyt może budzić line-up wydarzenia. W nocy z 18 na 19 kwietnia wystąpią między innymi: Andrea Bocelli, Billie Eilish, Chris Martin z Coldplay, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder czy nawet David Beckham. Za oprawę artystyczną wydarzenia odpowiedzialna będzie Lady Gaga.

 

W paśmie odkodowanym CANAL+ w niedzielny wieczór 19 kwietnia pokażemy następujące pozycje:

Start odkodowania: niedziela 19.04 godz: 20:00

20:00 Turbokozak (na żywo)

21:00 One World: Together At Home - koncert

23:00 Premiera: Richard mówi do widzenia

00:35 Polska z góry #zostanwdomu

Koniec odkodowania: poniedziałek 20.04 godz. 1:00.