facebook

Aktualności

Oglądaj CANAL+ i wygrywaj!

Konkurs CANAL+

Marzec w CANAL+ to między innymi premiera dobrze zapowiadającego się serialowego trillera "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Jest to doskonała okazja do nagrodzenia abonentów posiadających dostęp do Pakietów CANAL+ atrakcyjnymi nagrodami! Serwujemy Wam zatem Konkurs w tematyce serialu :)

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Konkurs od Eleven Sports!

Nowy sezon F1 - KONKURS

Niezwykłe, sportowe widowisko, pełne napięcia i emocji już niebawem na Eleven Sports! Start sezonu 2018 F1® już 23 marca, a wraz z nim KONKURS w naszej sieci dla fanów moto sportów. Oczywiście do wygrania atrakcyjne nagrody! 

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Wśród wystawców znajdziesz też nas!

Targi Nieruchomości i Wnętrz

Szukając mieszkania w naszym regionie możecie zasięgnąć informacji o usługach dostępnych w naszej sieci - telewizji, Internecie i telefonie, sprawdzić gdzie jest już dostępna infrastruktura światłowodowa i porozmawiać z nami na każdy inny temat, który przydzie Wam do głowy! Zabieramy Rybkę Mini Mini więc zachęcamy zajrzeć do nas z dziećmi! :)

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Jakbyś wyglądał jako bohater "Psiego Patrolu"?

konkurs Nick jr

Nick Jr to nowa pozycja dla dzieci dostępna w naszej ofercie. Możecie oglądać go na kanale 111. Taka premiera nie mogłabym się obyć bez świętowania :) A jak świętować to z nagrodami dla naszych małych Widzów. Wykonaj z rodzicem prace plastyczną przedstawiającą siebie jako bohatera "Psiego Patrolu" i prześlij nam zdjęcie!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Oglądaj Galę na żywo w PPV

KSW42

Emocjonujące pojedynki w tym dwa o tytuł mistrzowski podczas gali KSW 42! W walce wieczoru superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem i Tomaszem Narkunem, którzy zawalczą o mistrzostwo w wadze półciężkiej.
Swoich pasów bronić będą Mateusz „Gamer” Gamrot oraz Ariane Lipski „The Violence Queen”. Do klatki wejdą ponownie tacy zawadnicy jak: Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Marcin Wójcik.

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Konkurs FOX

Konkurs

"Zabójstwo Versace: American Crime Story" na antenie FOX (221/607) startuje już 18 stycznia o godz. 22:00! Historia morderstwa włoskiego projektanta ukazująca kulisy pościgu za seryjnym zabójcą, który oprócz słynnego kreatora pozbawił życia jeszcze cztery inne osoby. Taka premiera nie mogłaby się obyć bez KONKURSU :) Do wygrania słuchawki i T-shirty, wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Miliony Escobara

Konkurs Miliony Escobara

Znany baron narkotykowy Pablo Escobar ukrył na terenie całej Kolumbii dużą część swojego majątku szacowanego na około 50 miliardów dolarów. Ogromna większość tych pieniędzy nigdy nie została odnaleziona. Rozwikłaniu tej tajemnicy poświęcony jest nowy program na antenie Discovery Channel. Weź udział w KONKURSIE i spraw sobie gwiazdkowy prezent :)

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Mocne zakończenie 2017 roku!

Oglądaj na żywo KSW41

Na przeciwko Borysa Mańkowskiego, broniącego po raz czwarty pasa w kategorii półśredniej, stanie „Chorwacki „Robocop” Roberto Soldić . Podczas gali zmierzą się również Popek Monster i Tomasz „Strach” Oświeciński, a w ekscytującym rewanżu o pas KSW zawalczą Artur „Kornik” Sowiński z Kleberem Koike Erbstem. Gala KSW 41 będzie dostępna w naszej sieci w systemie PPV.

zobacz więcej
zobacz wszystkie