facebook

Aktualności

Premiera na National Geographic

Geniusz: Picasso KONKURS

Tyran, buntownik, kochanek - Picasso jakiego nie znacie :) a w roli głównej sam Antonio Banderas! Ruszamy z Konkursem! Do wygrania puzzle z obrazem Picasso 1000 elementów oraz kubek termiczny Contigo. Przewidzieliśmy również 5 nagród dodatkowych - zestawy gadżetów od National Geographic.

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Jak co roku mamy dla Was moc atrakcji!

TEL-KAB na Dniach Pruszkowa

W tym roku w strefie telewizji kablowej TEL-KAB nie zabranie atrakcji dla małych i dużych. w sobotę 26 maja w sam raz na Dzień Matki STREFA KOBIET TLC, która zaoferuje pomiar i analizę składu ciała wraz z konsultacjami. W niedzielę 27 maja nie lada gratka dla najmłodszych! Park Kościuszki odwiedzi sam Scooby Doo prosto z anteny Boomerang. Do zobaczenia!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Pracuj z nami!

rekrutacja do redakcji Panoramy

Szukasz ciekawej pracy? Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie jako operator / przy montażu video bądź w pracy dziennikarskiej?

Aplikuj do redakcji Panoramy Pruszkowskiej i twórz lokalny serwis informacyjny razem z nami!

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Konkurs „ODKRYJ TAJNY UKŁAD”

Premiera Deep State na FOX

Od 9 kwietnia macie okazję oglądać nową propozycję serialową od FOX - "Deep State". Akcja serialu skupia się na postaci Maxa Eastona, byłego szpiega MI6, wracającego na pole walki, by pomścić śmierć syna. Premierze serialu towarzyszy KONKURS i odkodowane pasmo FOX (221/607) do końca kwietnia :)

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Polsat Boxing Night Noc Zemsty

Polsat Boxing Night 8: „Noc Zemsty”  to wydarzenie, które musisz zobaczyć! Już w sobotę, 21 kwietnia, w Częstochowie, odbędzie się 8 pojedynków, walka wieczoru Tomasz Adamek vs Joey Abell. Przyjdź bądź zadzwoń do nas (22 415 00 00) i zapewnij sobie dostęp w PPV na kanale 120 już dziś!

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Oglądaj CANAL+ i wygrywaj!

Konkurs CANAL+

Marzec w CANAL+ to między innymi premiera dobrze zapowiadającego się serialowego trillera "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Jest to doskonała okazja do nagrodzenia abonentów posiadających dostęp do Pakietów CANAL+ atrakcyjnymi nagrodami! Serwujemy Wam zatem Konkurs w tematyce serialu :)

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Konkurs od Eleven Sports!

Nowy sezon F1 - KONKURS

Wielkimi krokami zbliża się Grand Prix™ Australii! A my mamy dla Was szybki niczym F1® sportowy Konkurs :) Koniecznie spędźcie najbliższy weekend z Formula 1™ w ELEVEN SPORTS i oczywiście weźcie udział w naszej zabawie, do wygrania cenne nagrody!

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Wśród wystawców znajdziesz też nas!

Targi Nieruchomości i Wnętrz

Szukając mieszkania w naszym regionie możecie zasięgnąć informacji o usługach dostępnych w naszej sieci - telewizji, Internecie i telefonie, sprawdzić gdzie jest już dostępna infrastruktura światłowodowa i porozmawiać z nami na każdy inny temat, który przydzie Wam do głowy! Zabieramy Rybkę Mini Mini więc zachęcamy zajrzeć do nas z dziećmi! :)

zobacz więcej
zobacz wszystkie