facebook

Nowy format sportów walki!

Nowy format sportów walki – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. Gala odbędzie się w piątek, 23 października, a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC – Josh Barnett.

 

Już za chwilę będziemy mogli obejrzeć nowy projekt produkowany przez Federację KSW, jakim będzie gala Genesis, czyli organizacja, w której zawodnicy będą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru wystąpi prawdziwa legenda sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Związany całe życie z walką „Różal”, po dwóch latach od ostatniego boju postanowił spróbować swoich sił w zdobywającym coraz większą popularność na całym świecie nowym formacie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett, mający na swoim koncie ponad 40 walk MMA i osiągnięcia, którymi można by obdzielić kilku zawodników. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami.

 

23 października, na gali Genesis wystąpią także zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce, m.in. Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, min. Bartosz Batra, Michał „Matrix” Królik, Artur Saładiak i Monika Porażyńska.

 

Karta walk

120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett

65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik

80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz

73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký

57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski

72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski.

 

Start: piątek, 23 października, godz. 20:00 - gala Genesis to wydarzenie, które musisz zobaczyć! 

 

Przyjdź bądź zadzwoń do nas (22 415 00 00 dedykowany numer wew. 5) i zapewnij sobie dostęp już dziś!

Oglądaj na żywo w usłudze PPV (kanał 120). Zamów w cenie 44 zł (cena do piątku 23 pażdziernika 2020 do godz. 16:00) bądź w cenie 49 zł (cena od piątku 23 października 2020 od 16:00 do 18:00 - możliwość zamówienia za pomocą telefonicznego systemu). 

Po zamówieniu należy sprawdzić dostępność pozycji 120 na liście kanałów, w przypadku braku zalecamy ponowne wyszukanie programów.