facebook

Złóż życzenia na naszej antenie!

Szukasz oryginalnego prezentu? Złóż życzenia na antenie TEL-KAB HD! Nagraj i prześlij filmik, a my wyemitujemy go na kanale 13 i opublikujemy na naszym YouTube. Spraw niespodziankę "dziadkom" w ich szczególnym dniu!

Jesteśmy przekonani, że taki prezent ucieszy zdecydowanie bardziej, niż kwiaty czy czekoladki! Specjalnie dla Was na kanale lokalnym TEL-KAB HD (13) przygotujemy kilka bloków emisji w dedykowanych godzinach (piątek 21.01.2022 - niedziela 23.01.2022 godz.: 12:00, 16:00, 21:00) oraz opublikujemy życzenia na naszym YouTube.

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy nagrać filmik z życzeniami swoim smartfonem i wysłać do 20 stycznia 2022 do końca dnia na adres: redakcja@telkab.pl

Formuła nagrania? Dowolna, wszystkie chwyty dozwolone - klasyczne życzenia, wierszyki, piosenki, tańce, przebieranki, teatrzyk... Upewnij się tylko, że Twoi Babcia i Dziadek domyślą się, że to życzenia dla nich :)

 

Kilka ważnych zasad:

  1. Film nagraj smartfonem, obraz w pionie.
  2. Czas trwania filmu: od 20 do 30 sekund.
  3. Upewnij się, że obraz jest jasny i ostry, a dźwięk wyraźny i dobrze słyszalny.
  4. Film wyślij na adres: redakcja@telkab.pl do dnia 20 stycznia 2022 do godz. 23:59.
  5. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru filmików, które zostaną wyemitowane i opublikowane.
  6. Warunkiem emisji filmu jest wysłanie prawidłowo wypełnionej i podpisanej zgody na rozpowszechnianie wizerunku każdej osoby występującej w filmie. Można wysłać skan lub wyraźne zdjęcie zgody na adres: redakcja@telkab.pl. Zgodę można pobrać poniżej.

 

Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku