facebook

Aktualności

Jak oceniają ją przedsiębiorcy?

2020-03-30

Dwa tygodnie temu opublikowaliśmy wywiad z jednym z pruszkowskich mikroprzedsiębiorców. Można go przeczytać tutaj. Wtedy „tarcza antykryzysowa” była jedynie odzwierciedleniem spekulacji ekonomistów zajmujących się polską gospodarką. Wróciliśmy do Adriana Mamali z prośbą o komentarz do rządowych propozycji.

Czytaj całość

TOP 7 mitów na temat SARS-CoV-2

2020-03-20

Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem swojego portalu internetowego - pacjent.gov.pl - od początku marca prowadzi walkę z mitami na temat koronawirusa, których jak się okazuje jest całkiem sporo. Wybraliśmy siedem najciekawszych, nieprawdziwych informacji dotyczących SARS-CoV-2 krążących w opinii publicznej.

Czytaj całość

Jakbyś wyglądał jako bohater "Psiego Patrolu"?

2018-03-01

Nick Jr to nowa pozycja dla dzieci dostępna w naszej ofercie. Możecie oglądać go na kanale 111. Taka premiera nie mogłabym się obyć bez świętowania :) A jak świętować to z nagrodami dla naszych małych Widzów. Wykonaj z rodzicem prace plastyczną przedstawiającą siebie jako bohatera "Psiego Patrolu" i prześlij nam zdjęcie!

Czytaj całość

Premiera "ZA MILION LAT"

2017-09-15

Premiera ciekawego programu Za milion lat 24 września na antenie National Geographic (16/600). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was okno otwarte do końca października oraz Konkurs!

Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Do wygrania 3 zestawy: plecak + bluza National Geographic.

Czytaj całość

Nowe kanały TV

2017-04-04

Wraz z nadejściem wiosny mamy dla Was świeżą porcję nowości! Do naszej oferty dołączają kolejne programy z popularnej rodziny Discovery: Discovery Life i Discovery Historia. Dodatkowo 13 TV HD - kanał dla całej rodziny z bogatą ofertą programową i autorskimi magazynami oraz E-SPORT HD - pierwsza w Polsce telewizja poświęcona w stu procentach sportom elektronicznym.

Czytaj całość