facebook

Aktualności

Głośna premiera FOX

2017-10-17

Mamy dla Was odkodowany FOX ( 221/607) do końca października! A w poniedziałek 23.10 głośna premiera 8 sezonu The Walking Dead i start KONKURSU z mega zaskakującymi nagrodami :) Ciekawi? Obserwujcie aktualności i nasz Facebookowy profil.

 

Czytaj całość

Premiera "ZA MILION LAT"

2017-09-15

Premiera ciekawego programu Za milion lat 24 września na antenie National Geographic (16/600). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was okno otwarte do końca października oraz Konkurs!

Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Do wygrania 3 zestawy: plecak + bluza National Geographic.

Czytaj całość

Nowe kanały TV

2017-04-04

Wraz z nadejściem wiosny mamy dla Was świeżą porcję nowości! Do naszej oferty dołączają kolejne programy z popularnej rodziny Discovery: Discovery Life i Discovery Historia. Dodatkowo 13 TV HD - kanał dla całej rodziny z bogatą ofertą programową i autorskimi magazynami oraz E-SPORT HD - pierwsza w Polsce telewizja poświęcona w stu procentach sportom elektronicznym.

Czytaj całość

*** W razie zauważonych braków programowych w TV cyfrowej zalecamy przywrócenie dekodera / telewizora do ustawień fabrycznych i ponowne wyszukanie kanałów. Więcej informacji w aktualnościach - komunikat techniczny. Za utrudnienia przepraszamy. ***