facebook
TEL-KAB Światłowód

TEL-KAB Światłowód

Dzięki najnowocześniejszej technologii FTTH (światłowód do mieszkania) użytkownik ma zapewniony szybki i stabilny dostęp do Sieci. Wszystko dzięki temu, że między dostawcą a odbiorcą Internetu nie ma żadnych barier mogących spowalniać transfer.

Światłowodowy Internet dostępny jest w dwupakach oraz solo. Sprawdź ofertę i dopasuj ją do swoich potrzeb. Przy zamówieniu on-line pakietu usług łączonych oszczędzasz 50% na aktywacji.

Pakiety

Pakiety

Zdecydowanie najchętniej wybierane usługi przez naszych Klientów. Dostępne w ofercie standard i światłowód. Dzięki rozpiętości cen i różnorodności zawartości paczek każdy znajdzie coś dla siebie. 

Internet

Internet

Jeśli szukasz stabilnego Internetu bez limitu transferu danych nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia. 7 pakietów do wyboru, prędkość nawet do 666 Mb/s, aktywacja już od 1 zł.

Telewizja

Telewizja

Telewizja w sieci TEL-KAB to blisko 200 kanałów w tym 100 HD, pakiety Premium oraz szereg usług dodatkowych, które pozwolą dostosować ofertę do indywiduanych preferencji widza. 

Telefon

Telefon

Przenieś do nas swój numer. Formalności załatwimy za Ciebie. Obniż miesięczne koszty, zapewnij sobie maksymalną ilość minut do wykorzystania oraz najniższe ceny za połączenia.

Aktualności

Zmiany w Umowie i Regulaminie

zmiany w Umowie i Regulaminie

od 12 grudnia 2018 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zmiany wynikają z Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2018, poz. 1118). Z tego powodu wprowadziliśmy zmiany w umowach a także w regulaminie świadczenia usług telekomunikacyjnych.

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Konkurs The Walking Dead 2018

konkurs

W ostatnim sezonie byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem i Neganem, w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. W pierwszym odcinku nowego sezonu spotkamy bohaterów półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. Co będzie dalej i jak zakończy się ta odsłona serialu? Napisz swoje zakończenie i wygraj nagrody!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

nowy kanał JAZZowy

nowy kanał JAZZ w ofercie

Muzyka poważna i współczesna, sztuki piękne, literatura, publicystyka, sztuki sceniczne i wizualne - wszystko w jednym miejscu - na kanale JAZZ! Witamy nowy kanał w naszej sieci na pozycji 48 :)

 

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Zaprezentuj u nas swoją kandydaturę

oferta reklamowa wybory 2018

Proponujemy prezentację tradycyjnych plansz statycznych na całodobowym kanale reklamowym lub emisję reklamy video na antenie TEL-KAB HD 4 razy w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu. Jesteś zainteresowany reklamą wyborczą na naszych antenach? Skontaktuj się z nami!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Zamów już dziś!

KSW 45

KSW powraca na Wembley! Na KSW 45: The Return to Wembley do pierwszej obrony pasa stanie Philip de Fries, a jego rywalem będzie najdłużej panujący mistrz w historii tej dywizji, Karol Bedorf. Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun i wielu innych! Zamów już dziś w usłudze PPV!

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Wybierz nasz najlepszy materiał i wygraj!

Konkurs #number1 z Panoramy

Chcesz zobaczyć przedpremierowy spektakl "Nerwica natręctw", który będzie miał miejsce w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie już 20 września? Oglądasz nasz serwis "Panorama Pruszkowska"? Idealnie się składa! :) Weź udział w naszym KONKURSIE i wygraj bilety!

 

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Nowa seria na National Geographic

konkurs

Wrzesień z National Geographic zapowiada się naprawdę ciekawie! Na początek mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest smartwatch i 5 koszulek polo :) Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie zamknięte a w drugim, otwartym zaskoczyć nas kreatywną odpowiedzią! Dodatkowo dla wszystkich National Geographic (16/600) odkodowany przez cały wrzesień.

zobacz więcej
zobacz wszystkie

KONKURS

Konkurs wakacyjny

Do wygrania bilety do Parku Rozrywki Energylandia od TOP KIDS oraz 30 paczek z gadżetami od ulubionych stacji Waszych pociech: MiniMini+, Boomerang TV i Nikelodeon. Prosto wygrać ;) Sporo z Was odwiedza nas w biurze przy okazji dokonywania płatności, podpisywania aneksu bądź nowej umowy. Często towarzyszą Wam dzieci - idealnie się składa! :D

zobacz więcej
zobacz wszystkie

Twórz informacje razem z nami!

Widziałeś coś ważnego, chcesz opowiedzieć nam

o interesującej, lokalnej inicjatywie?

Skontaktuj się z nami:

redakcja@telkab.pl

tel. 22 415 00 00 wew. 4

 

Nie możesz podpisać osobiście?

Nie możesz podpisać osobiście?

Zamówiłeś usługę on-line badź telefonicznie u konsultanta? Czekasz na montaż usług, ale nie możesz być osobiście w domu przy jego wykonaniu? Nie ma problemu!

Wypełnij upoważnienie dla osoby, która podpisze umowę i załączniki w Twoim imieniu.