facebook
Witaj na stronie sieci TEL-KAB
Wprowadź adres, abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twojej lokalizacji.
Nie wprowadzenie adresu skutkować może zaprezentowaniem oferty niedostępnej dla wskazanego przez Ciebie miejsca świadczenia usług. .Podane dane zostaną wykorzystane jedynie w procesie sprawdzania dostępności usługi.
Zatwierdź
Zrezygnuj
Twoja lokalizacja: ul. zmień lokalizacje
Znajdź na stronie interesujące cię informacje
Wyszukaj
Rekomendacje
Poczta
Zaloguj się aby uzyskać dostęp do poczty i strefy klienta
Zaloguj
Z przyjemnością zawiadamiamy, że do dnia 20.04.2015 funkcjonuje u nas tzw. "okno otwarte" National Geographic Channel HD - kanał ten jest odkodowany dla wszystkich naszych Klientów posiadających wykupiony dostęp do kablowej TV cyfrowej. Zachęcamy do oglądania kanału na pozycji programowej 600 oraz wzięcia udziału w naszym konkursie Car S.O.S.! :)

DSF Kickboxing Challenge

Mamy do rozdania sporo biletów na DSF Kickboxing Challenge: POLSKA – MACEDONIA (18 kwietnia 2015 r. godz. 19.00, Warszawa, Arena Ursynów). Weź udział w konkursie i zobacz pojedynek mistrzowskiej elity kickboxingu! Polub nas na Facebooku i udostępnij post konkursowy!

weź udział

 

Konkurs Car S.O.S.

Wystartował konkurs! Dzięki współpracy z National Geographic Channel mamy do rozdania super zestawy gadżetów! Wszystko z okazji konkursu promującego program Car S.O.S. Bawimy się do 20.04.2015. Do konkursu dorzucamy odkodowane National Gographic Channel HD do końca trwania konkursu!

więcej  

 

1500 godzin rozrywki!

Uzyskaj nielimitowny dostęp do ponad 1500 godzin najlepszej rozrywki: produkcji HBO, filmowych hitów, programów komediowych, doumentalnych i innych. Dowiedz się więcej o bohaterach i zajrzyj za kulisy produkcji. Wykup pakiet i ciesz się wszystkimi sezonami najlepszych seriali!

czytaj więcej

 

Sportowe hity kwietnia na kanałach Canal+!

 
 

Panorama Pruszkowa

Panorama Pruszkowska to najchętniej oglądany lokalny program informacyjno - kulturowy. To właśnie tu, w jednym miejscu znajdziesz najnowsze newsy z miasta Pruszkowa i powiatu. Emisja programu 6 dni w tygodniu - od soboty do czwartku o godzinie 9.00,13:00, 17.30 i 22.00 na kanale STK.

Zobacz panoramę 

 

Kreator pomocy

Zobacz jak samodzielnie rozwiązać problem korzystając z naszego kreatora pomocy. Tylko tu możesz obejrzeć filmy instruktażowe jak podłączyć dekoder TV cyfrowej / modem kablowy do naszej sieci, czy oprzeć się o specjalnie przygotowany panel pomocy technicznej.

  Kreator rozwiązywania problemów