facebook
Witaj na stronie sieci TEL-KAB
Wprowadź adres, abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twojej lokalizacji.
Nie wprowadzenie adresu skutkować może zaprezentowaniem oferty niedostępnej dla wskazanego przez Ciebie miejsca świadczenia usług. .Podane dane zostaną wykorzystane jedynie w procesie sprawdzania dostępności usługi.
Zatwierdź
Zrezygnuj
Twoja lokalizacja: ul. zmień lokalizacje
Znajdź na stronie interesujące cię informacje
Wyszukaj
Rekomendacje
Poczta
Zaloguj się aby uzyskać dostęp do poczty i strefy klienta
Zaloguj

Konkurs FOX

Odpowiedz na dwa pytania i zgarnij gadżety FOX dla siebie! Jak nazywa się para agentów z serialu „Z Archiwum X” prezentowanego na kanale FOX? Czy wierzysz, że istnieje życie na innych planetach poza Ziemią? Odpowiedź krótko uzasadnij. Odpowiedzi ślijcie na konkurs@telkab.pl bądź piszcie do nas na FB!

czytaj więcej

 

Pracuj z nami!

Lokalny program informacyjny prezentujący newsy z miasta Pruszkowa i powiatu. Emisja programu 6 dni w tygodniu: sobota - czwartek o godzinie 9.00,13:00, 17.30 i 22.00 na kanale STK HD (pozycja progr. 60). Jeśli masz głowę pełną pomysłów, nie jest Ci obca praca z kamerą podejmij pracę w naszej redakcji! Wyślij CV na: rekrutacja2016@telkab.pl

Zobacz panoramę 

 

Opieka Medyczna

Prywatna opieka medyczna, w placówkach na terenie całego kraju. Oferta TEL-KAB dla Ciebie i rodziny. Dostęp do lekarzy internistów, specjalistów, gwarancja terminów wizyt, darmowe szczepienia na grypę sezonową, profesjonalne badania i wiele innych profitów w nowej ofercie dla klientów TEL-KAB.

czytaj więcej

 

Luty w Canal+

 
 

Zamów on-line

Zamów telewizje, internet, telefon lub internet mobilny przy pomocy kreatora pakietów

Jeżeli nie znalazłeś na Naszej stronie oferty spełniającej Twoje oczekiwania, a szukasz idealnego rozwiązania to skorzystaj z Naszego kreatora pakietów on-line. Możesz w nim dowolnie dobierać usługi według własnych upodobań i zapotrzebowania.

 

 

 

Kreator pomocy

Zobacz jak samodzielnie rozwiązać problem korzystając z naszego kreatora. Tylko tu możesz obejrzeć filmy instruktażowe jak podłączyć dekoder TV cyfrowej / modem kablowy do naszej sieci, czy oprzeć się o specjalnie przygotowany panel pomocy technicznej.