facebook
Witaj na stronie sieci TEL-KAB
Wprowadź adres, abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twojej lokalizacji.
Nie wprowadzenie adresu skutkować może zaprezentowaniem oferty niedostępnej dla wskazanego przez Ciebie miejsca świadczenia usług. .Podane dane zostaną wykorzystane jedynie w procesie sprawdzania dostępności usługi.
Zatwierdź
Zrezygnuj
Twoja lokalizacja: ul. zmień lokalizacje
Znajdź na stronie interesujące cię informacje
Wyszukaj
Rekomendacje
Poczta
Zaloguj się aby uzyskać dostęp do poczty i strefy klienta
Zaloguj
INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 01.09.2015-30.09.2015 ABONENCI DOSTĘPU DO PLATFORMY CYFROWEJ BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ OGLĄDANIA BEZ DODATKOWYCH OPŁAT ODKODOWANYCH, SPORTOWYCH STACJI: CANAL+SPORT I CANAL+SPORT2.

Wygraj bilety!

Zachęcamy do udziału w konkursie! Do wygrania podwójna wejściówka na charytatywny Wielki Mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się stacje TVP i TVN. Mecz już w najbliższą niedzielę 30.08.2015 na stadionie Legii, przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Weź udział w naszej zabawie i wygraj!

czytaj więcej

 

1500 godzin rozrywki!

Uzyskaj nielimitowny dostęp do ponad 1500 godzin najlepszej rozrywki: produkcji HBO, filmowych hitów, programów komediowych, dokumentalnych i innych. Dowiedz się więcej o bohaterach i zajrzyj za kulisy produkcji. Wykup pakiet i ciesz się wszystkimi sezonami najlepszych seriali!

czytaj więcej

 

Panorama Pruszkowska

Panorama Pruszkowska to najchętniej oglądany lokalny program informacyjno - kulturowy. To właśnie tu, w jednym miejscu znajdziesz najnowsze newsy z miasta Pruszkowa i powiatu. Emisja programu 6 dni w tygodniu - od soboty do czwartku o godzinie 9.00,13:00, 17.30 i 22.00 na kanale STK.

Zobacz panoramę 

 

Hity sierpnia w Canal+!

 
 

Kreator pomocy

Zobacz jak samodzielnie rozwiązać problem korzystając z naszego kreatora. Tylko tu możesz obejrzeć filmy instruktażowe jak podłączyć dekoder TV cyfrowej / modem kablowy do naszej sieci, czy oprzeć się o specjalnie przygotowany panel pomocy technicznej.                                                                                           


 

Zielone Patio Pruszków

Nowa inwestycja w Pruszkowie przy ulicy Powstańców 5. Planowany termin zakończenia budowy to I kwartał 2016 roku. Zamieszkaj w nowoczesnym, zielonym otoczeniu i jednocześnie najwyższym budynku w okolicy, który będzie oczywiście wyposażony w dostęp do usług TEL-KAB.

 

 

czytaj więcej