facebook

Trwa sezon 2017!

Tego żaden miłośnik dobrych filmów nie może przegapić. Już od soboty 1 lipca startuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego.

 

Osiem gorących sobót pod pruszkowskim niebem zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

 

W nowej lokalizacji, w Parku Potulickich przy studni oligoceńskiej w rejonie ul. Lipowej pojawi się pneumatyczny ekran kinowy o wymiarach 7x4 m, a także 500 krzesełek i 50 leżaków. W lipcu seanse będą rozpoczynać się o godzinie 21.30, zaś w sierpniu o godz. 20.30.

 

Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, zaopatrzyć się w koc i spędzić w interesujący sposób letni wieczór. Czeka Was przecież moc kinowych emocji!

 

Inauguracyjny seans odbędzie się 1 lipca. Wówczas zobaczymy „Interstellar”.

W kolejne lipcowe i sierpniowe soboty obejrzymy takie filmy, jak: „Klucz do wieczności”, „Joy”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Furia”, „X-Men:Apocalypse”, „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz „ Sicario”. Wyjątkiem jest 22 lipca kiedy projekcji nie będzie.

 

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Motywem przewodnim imprezy jest zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu przy dobrym filmie. A tych w tegorocznym repertuarze nie brakuje. Przyjdź i zobacz! Gorąca atmosfera, cudowny klimat, paczka znajomych. Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Ponadto  nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce.

Repertuar
1 lipca - Interstellar
8 lipca - Klucz do wieczności
15 lipca - Joy
29 lipca - Osobliwy Dom Pani Pergrine
5 sierpnia - Furia
12 sierpnia - X-men
19 sierpnia - Co ty wiesz o swoim dziadku?
26 sierpnia - Sicario

czytaj więcej o filmach