facebook

Panorama Pruszkowska 2017

Zapraszamy do oglądania

Wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje w naszym regionie zapraszamy na nasz kanał TEL-KAB HD – jedyny kanał lokalny w powiecie pruszkowskim! Wydajemy tygodnik informacyjny „Panorama Pruszkowska” z wiadomościami z Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa i okolic. Poruszamy tematy istotne dla lokalnej społeczności i retransmitujemy uroczystości oraz wydarzenia lokalne i kulturalne. Można nas oglądać na 13 kanale, wybrane materiały są również dostępne na Facebooku oraz na naszym kanale YouTube.

Mamy przyjemność obejmować patronatem medialnym działalność kulturalną, społeczną i sportową wielu instytucji, wśród których znajdują się między innymi: Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, Muzeum Dulag 121, Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” w Pruszkowie,  Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie, Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie, Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt, Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”, Klub Honorowych dawców Krwi "Serce Pruszkowa", ZNICZ Pruszków, PKS Piastovia Piastów, MKS Znicz Basket, PTS Lider Pruszków i wiele innych.

Nowe wydanie „Panoramy Pruszkowskiej” można obejrzeć w każdą sobotę o godzinie 9.00, a powtórki cztery razy dziennie do piątku włącznie (9:00, 13:00, 17:30, 22:00).

Nie udało Ci się obejrzeć naszego serwisu w telewizji? Tylko tutaj masz dostęp do wszystkich wydań "Panoramy Pruszkowskiej" z bieżącego roku.

Szukasz wcześniejszych wydań? 

Panorama Pruszkowska rok 2016