facebook

Mocne zakończenie 2017 roku!

Już w sobotę, 23 grudnia o godz. 19:00 gala KSW 41 - mocne, sportowe zakończenie 2017 roku!

UWAGA ZMIANA W WALCE GŁÓWNEJ

Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub), broniący po raz czwarty pasa w kategorii półśredniej, miał zmierzyć z podwójnym mistrzem południowoafrykańskiej organizacji EFC Dricusem Du Plessisem. Jednak nowym, wyznaczonym przed federację rywalem Mańkowskiego w walce wieczoru będzie „Chorwacki „Robocop”, niezwykle niebezpieczny, Roberto Soldić (12-2, 10 KO, 1 Sub).

Pierwotny rywal Mańkowskiego - Dricus Du Plessis musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.

22-letni Chorwat, mogący się pochwalić aż dziesięcioma nokautami w zawodowym rekordzie, po ostatniej wygranej w Cage Warriors z Lewisem Longiem został przez media ochrzczony następcą legendarnego rodaka Mirko „CroCopa” Filipovica. Mistrz cenionych europejskich organizacji Superior FC oraz Final Fight Championship słynie z piekielnie mocnych kopnięć, a do Polski przyjedzie z passą sześciu wygranych z rzędu przez nokaut, z czego pięć z tych pojedynków zakończył już w pierwszej rundzie.
Zawodnik z Bałkanów posyłał na deski między innymi znanego z gal KSW Vaso Bakocevicia i Polaka, Rafała Lewonia. W ostatnich tygodniach „Chorwacki RoboCop” trenował w USA, gdzie pomagał przygotowywać się mistrzowi Bellatora Douglasowi Limie, dlatego jest w szczytowej formie i bez wahania przyjął pięciorundowe starcie o pas KSW w kategorii do 77 kilogramów. Będzie to bez wątpienia najmocniej bijący fighter, z jakimkolwiek mierzył się Borys Mańkowski.”

Podczas gali widzowie zobaczą również jedną z najbardziej oczekiwanych walk wieczoru - spotkanie Popka Monstera z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim, a w ekscytującym rewanżu o pas KSW zawalczą Artur „Kornik” Sowiński z Kleberem Koike Erbstem.

karta walk: 

  • Gracjan Szadziński vs Maciej Kazieczko
  • Salahdine Parnasse vs Łukasz Rajewski
  • Grzegorz Szulakowski vs Kamil Szymuszowski
  • Damian Janikowski vs Antoni Chmielewski
  • Fernando Rodrigues vs Michał Andryszak
  • Roman Szymański vs Marcin Wrzosek
  • Artur Sowiński vs Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Oświeciński vs Popek Monster
  • Roberto Soldić vs Borys Mańkowski

Gala KSW 41 to wydarzenie, które musisz zobaczyć! 

Oglądaj na żywo w usłudze PPV. Zamów w cenie 39 zł (cena do piątku 22 grudnia 2017 do godz 16:00) bądź w cenie 49 zł (cena od piątku 22 października 2017 od godz. 16:00 do soboty 23 grudnia do godz. 16:00). Oglądaj galę na kanale 59.

Przyjdź bądź zadzwoń do nas (22 415 00 00) i zapewnij sobie dostęp już dziś!