facebook

Zaprezentuj u nas swoją kandydaturę

Reklama dźwignią sukcesu

Pomysłowa reklama to połowa sukcesu. Dopełnieniem może być zaprezentowanie jej w lokalnych mediach. Dlaczego? Bo trafiają bezpośrednio do docelowego odbiorcy. Telewizja lokalna to ważny środek masowego przekazu, jej podstawową zaletą są nieporównywalnie niższe ceny do tych proponowanych w stacjach ogólnopolskich a także nieoceniona LOKALNOŚĆ.

 

Czemu akurat my?

Telewizja Kablowa TEL-KAB to nie tylko operator telekomunikacyjny, ale także lokalna telewizja istniejąca na rynku od blisko 20 lat. Na kanale TEL-KAB HD wydajemy tygodnik informacyjny Panorama Pruszkowska z wiadomościami z Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa i okolic. Poruszamy tematy istotne dla lokalnej społeczności, retransmitujemy uroczystości oraz wydarzenia lokalne i kulturalne. 

 

Proponujemy prezentację tradycyjnych plansz statycznych na całodobowym kanale reklamowym lub emisję reklamy video na antenie TEL-KAB HD 4 razy w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu.

 

Jesteś zainteroswany reklamą wyborczą na naszych antenach? 

Skontaktuj się z nami!

Redakcja:

tel. (22) 415-00-00 wew 4.

e-mail: redakcja@telkab.pl

Koordynator produkcji komercyjnych i reklamy:

Marta Wieterska: 608-673-668, marta.w@telkab.pl

 

Zachęcamy do oglądania naszych produkcji na antenie TEL-KAB HD, na profilu TEL-KAB Telewizja Kablowa Pruszków w serwisie YouTube oraz na Facebooku.