facebook

Nowa seria na National Geographic

Uważamy, że wiemy wszystko o opracowanych przez Hitlera planach podboju świata, ale niewielu z nas słyszało o tym, że naziści prowadzili tajemną wojnę, której teatrem były oceany. Specjaliści od podwodnej archeologii i historycy wyruszają na poszukiwania sekretów Hitlera, ukrytych głęboko w morskiej toni. Naukowe dane i zaawansowane symulacje komputerowe pomogą im szczegółowo zbadać zaginione wraki II wojny światowej. Jednym z nich jest Graf Zeppelin spoczywający na dnie Bałtyku, odnaleziony w 2006 roku przez polską ekipę hydrologów. Skąd na pełnym morzu wziął się jedyny lotniskowiec w historii III Rzeszy, skoro nigdy nie wziął udziału w walce?

Z okazji nowej serii "Wyprawa na dno" na antenie National Geographic (16/600) przygotowaliśmy dla Was Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Zadanie Konkursowe:

Pytanie 1: Na jakiej głębokości odnaleziono Graf Zeppelina – niemieckiego lotniskowca zatopionego na dnie Bałtyku, o który mowa w pierwszym odcinku serii „Wyprawa na dno”?

a) 97 m

b) 88 m

c) 87 m 

d) 100 m

Pytanie 2: Nad morzem, nad jeziorem, a może nad rzeką? Gdzie najlepiej i dlaczego? Przekonaj nas, a nagroda będzie Twoja! :)

Do wygrania:

Nagroda Główna: smartwatch + polo NG;
Pięć Nagród Dodatkowych: polo NG.


Najważniejsze zasady:

- czas trwania konkursu: 04.09.2018 - 10.09.2018;

- UPEWNIJ SIĘ, ŻE JESTEŚ NASZYM KLIENTEM! WG ZASAD REGULAMINU BAWIMY SIĘ ZE "SWOIMI"  :)
- odpowiedzi należy wysyłać na konkurs@telkab.pl bądź w wiadomości prywatnej na Facebooku;
- Limit znaków w pytaniu otwartym to 500;
- rozstrzygnięcie nastąpi do 14.09.2018;
- laureat odbiera nagrodę osobiście w Biurze Obsługi Abonenta po uprzedniej informacji od Organizatora.

Regulamin Konkursu