facebook

KONKURS

Zapraszamy Was do udziału w naszym Konkursie Wakacyjnym "Dobra zabawa to podstawa!" organizowanym w Biurze Obsługi Abonenta! 

Do wygrania bilety do Parku Rozrywki Energylandia od TOP KIDS oraz 30 paczek z gadżetami od ulubionych stacji Waszych pociech: MiniMini+, Boomerang i Nikelodeon :)

Prosto wygrać :) Sporo z Was odwiedza nas w biurze przy okazji dokonywania płatności, podpisywania aneksu bądź nowej umowy. Często towarzyszą Wam dzieci - idealnie się składa! 

Zadanie Konkursowe:

1. wcielcie się w kultowego Inspektora Gadżeta i uwielbianego przez dzieciaki Kudłatego w towarzystwie Scooby Doo - zróbcie sobie zdjęcie na naszej bajkowej foto ściance! 
2. wyślijcie do nas fotkę wraz z kilkuzdaniowym uzasadnieniem czemu akurat Ty powinieneś wygrać wypad z rodziną do Energylandii (max 1000 znaków).

Do wygrania:

- Nagroda Główna - 3 zaproszenia do Energylandii (ważne w sezonie 2018) upoważniające do spędzania jednego dnia w Parku Rozrywki. Jest ważne na wszystkie atrakcje bez ograniczeń!


- Trzydzieści Nagród Dodatkowych: paczki z gadżetami ulubionych stacji dla dzieci (maskotki, gry, piłki plażowe itp.)


Najważniejsze zasady:

  • czas trwania konkursu: 25.07.2018 - 08.08.2018; Regulamin Konkursu dostępny jest dla Uczestników w Biurze Obsługi Abonenta.
  • zgłoszenia Konkursowe należy wysyłać na konkurs@telkab.pl bądź w wiadomości prywatnej na Facebooku;
  • UPEWNIJ SIĘ, ŻE JESTEŚ NASZYM KLIENTEM! WG ZASAD REGULAMINU BAWIMY SIĘ ZE "SWOIMI"  :) pamiętaj o przekazaniu w zgłoszeniu konkursowym danych, które umożliwią nam weryfikację (imię i nazwisko, adres świadczenia usług)
  • Limit znaków w pytaniu otwartym to 1000;
  • rozstrzygnięcie nastąpi do 10.08.2018;
  • laureat odbiera nagrodę osobiście w Biurze Obsługi Abonenta po uprzedniej informacji od Organizatora.